RESMİ DEFTERLER

Kanunen tutulması gereken; karar defteri, evrak kayıt defteri, üye kayıt defteri ve işletme defterinizi dijital ortamda kanunlara uygun şekilde tutabilir, tek tuşla onaylı A4 defterlerinize yazdırabilir, elle tutulan eski tip defterlerin yarattığı zaman kaybı ve hatalardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz.

Standart Özellik

ÜYE YÖNETİMİ

Tüm resmi ve gönüllü üyelerinizi tek bir panelde takip edebilir, sms ve e-posta ile iletişim kurabilir, ihtiyacınıza göre filtreleyebilir ve listeleyebilirsiniz. Üyeleriniz de aynı zamanda sistem üzerinden bilgilerini güncelleyebilir ve aidat takiplerini yapabilirler.

Standart Özellik

TAHSİLAT YÖNETİMİ

Üyeleriniz, derneğinize özel tanımlanan sanal pos üzerinden aidat borçlarını ödeyebilirler. Ayrıca web sitenize koyacağınız "Bağış Yap" butonu ile bağış tahsil edebilirsiniz.

Standart Özellik

ÜYE BAŞVURU FORMU

Derneğinize özel üretilen linki web sitenize entegre ederek insanların derneğinize dijital ortamda üye veya gönüllü başvurusu yapmasını sağlayabilirsiniz.

Standart Özellik

Tüm defterler dijital ortamda!

Derneğinizin tüm resmi defterlerini dijital ortamda güvenle tutmanın tadını çıkarın.

ÜYE KAYIT DEFTERİ

İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde, tüm web ve mobil cihazlardan kolayca karar alabilir ve onaylayabilirsiniz.

EVRAK KAYIT DEFTERİ

Gelen ve giden resmi evraklarınızı dijital ortamda kaydedebilir, evrak eklerinizi tek tıkla ilgili kayda ekleyebilirsiniz.

KARAR DEFTERİ

Gelir ve giderlerinizi kaydedebilir, anında yazdırabilir, otomatik oluşan tablo ile dernek beyannamesi doldurabilirsiniz.

İŞLETME DEFTERİ

Siz üyelerinizi kolayca yönetirken, üyeleriniz de üyeliklerini rahatlıkla takip edebilir, aidat ödemelerini sanal pos ile yapabilirler.

Hemen başvurun!

Siz de derneğiniz için hemen başvurun, aynı gün içinde yönetim panelinizi kullanmaya başlayın.

DERNEK BAŞVURUSU

BELGELER

Sözleşme

Gizlilik

DİĞER

Kurumsal

Dernx, bir STK Master Danışmanlık Limited Şirketi projesidir. Tüm görsel ve yazılımsal ürünler korunmaktadır.